Wygrywamy Finał Lubuskiej Ligi Młodzika!!!

Po zakończeniu rundy zasadniczej Lubuskiej Ligi Młodzików, nasza drużyna zajęła 4. miejsce w tabeli, co było świetnym osiągnięciem.
W dniach 9-10 marca w Nowej Soli odbył się finał Ligi Młodzika Województwa Lubuskiego Chłopców. Pierwszego dnia nasz zespół zmierzył się z Orionem Sulechów, niestety przegraliśmy 1:2. Jednakże nie poddając się, tego samego dnia stawiliśmy czoła gospodarzom, Toms MAS Astra Nowa Sól, i po zaciętym meczu wygraliśmy 2:1, co dało nam szansę na zdobycie pełnej puli.
Następnego dnia zmierzyliśmy się z UKS 13 Zielona Góra i po jednostronnym spotkaniu pewnie zwyciężyliśmy 2:0. Ostatni mecz przyniósł nam zwycięstwo w całym turnieju. Nasza drużyna podeszła do sprawy bardzo poważnie, kontrolując mecz od początku do końca, i pokonaliśmy UKS Set Gorzów Wlkp. 2:0, zdobywając puchar!
Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna Toms Astra Nowa Sól, a trzecie miejsce przypadło UKS 13 Zielona Góra. Naszym zawodnikom, Kacprowi Napierale i Mikołajowi Malarkowi, zostały przyznane wyróżnienia. Kacper został uznany za MVP całego sezonu oraz najbardziej wartościowego zawodnika turnieju, natomiast Mikołaj został uznany najlepszym atakującym całego turnieju.
Nie można zapomnieć o całej drużynie, która dziś była poza zasięgiem przeciwników. Panowie, gratulacje! Możecie być z siebie dumni!
Dzięki zwycięstwu, chłopcy wystąpią w 1/8 Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gorzowie Wlkp. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny i kibicowania za dwa tygodnie.
Brawo Drużyna! Jesteśmy dumni!💪👏🏐👏